info@kmdt.com.tr | Telefon: (0216) 418 25 16

    

Bakım – Onarım

Bakım – Onarım

Teknik Servis

Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Cihazın alımından önce montaj yeri, elektriksel ve çevresel ihtiyaçların ve problemlerin belirlenerek en uygun seçimlerin yapılabilmesi için uzman görüşünü verdiğimiz keşif ve danışmanlık hizmetidir.

Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknik personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve rapor olarak sunulur.

Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz

Garantimiz altında bulunan cihazlar

Satışı ile birlikte verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak cihazların arızalarına müdahale edilmesi ve müşteriden ilave bir ödeme talep edilmeksizin tam fonksiyonel ve faal halde tutulmasıdır.

Parça Hariç Bakım&Onarım Sözleşmesi

Garanti süreleri dolmuş cihazların, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılması ve cihazın tam fonksiyonel ve faal tutulması için yetkin personelimiz tarafından verilen işçilik hizmetlerini kapsar. Periyodik bakımlar, üreticisinin belirlediği esaslar çerçevesinde gerçekleştirilirler.

Parça Dahil Bakım&Onarım Sözleşmesi

Garanti süreleri dolmuş cihazlar için parça hariç Bakım&Onarım bakım ve onarım sözleşmesinde belirtilen hizmetlerle birlikte ömürlü ve kullanıma bağlı olarak tükenen donanımlar dışındaki yedek parçaları da kapsar.

Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri

Garanti süresi tamamlanmış ve Bakım&Onarım sözleşmesi bulunmayan satışını yaptığımız cihazlara ücreti karşılığı servis hizmeti sağlanmasıdır.

KESİN MÜMESSİLLİK DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.  / KADIKÖY-İSTANBUL

Arıza bildirim ve servis talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Tel:  0216 418 25 16   Fax: 0216 418 25 17    info@kmdt.com.tr